Adaptorên Goşeyî ji bo girêdana cûrbecûr daliqên kabloyan bi endamên bircê yên goşeyî ve bêyî ku di lingê bircê de qul werin kolandin têne bikar anîn. Ji ber ku pergala xeta veguhestina RF ji bo girêdana kabloyan û alavan gelek kelepçeyên taybetî hewce dike, Telsto ev xeta taybetî ji bo wan sepanên taybetî vekiriye. Em dikarin li gorî hewcedariyên xerîdar kelepçeyan hilberînin.
| Taybetmendiyên Giştî | |
| Cureyê Adaptorê | Adaptora goşeyê |
| Cureyê Materyal | Pola zengarnegir 304 |
| Barkirina Herî Zêde | Sê qat, kabloya 1 -5/8 înç |
| Çêkirin | 3/8 înç, 3/4 înç qulika tûjkirî |
| Pîvan | |
| Dirêjahiya Hundir | 25.40 mm |
| Firehiya Hundir | 22.23 mm |
| Dirêjahiya Derve | 50.80 mm |
| Firehiya Derve | 57.15 mm |
| Taybetmendiyên Mekanîkî | |
| Torka Sazkirinê ya Herî Zêde | 15.0 ft lb |
| Torka Sazkirinê ya Min | 11.0 ft lb |
| Stûriya Materyal | 2.667 mm |
| Taybetmendiyên pakkirî | |
| Bilindî | 150 mm |
| Dirêjî | 350 mm |
| Berî | 300 mm |
| Giraniya Şandinê | 23.30Kg |
| Hejmara pakêtê | 100 PCS |
Adaptora pola zengarnegir ji bo girêdana cûrbecûr daliqên kabloyan bi endamên bircê yên goşeyî ve bêyî ku qul li lingê bircê werin kolandin tê bikar anîn.
· 1. Vekirina 1 înç a zêde fireh ji bo pirrengiyê
· 2. Kunên 3/4'' Asansorên Snap-in qebûl dikin
· 3. Materyal: pola zengarnegir
· 4. Boltê serê çargoşe yê SS 3/8''X1-3/4'' tê de heye
| Jimareya Beşê | Terîf | UOM |
| UA3 | Adaptora Goşeyê ya SS bi kunên 3/4'' yên bi tîrêjên tûjkirî | Kîta 10an |
| Mercên bazirganiyê | CIF, DDU, EX-WORKS |
| Mercên dayinê | T/T, L/C, Guherbar |
| MOQ | 1 |
| Kapasîteya dabînkirinê | 100000 perçe di mehê de |
| Dema pêkhatinê | 3-15 rojan |
| Şandin | Derya, Hewa, Ekspres |
| Bender | Şanghay |
| Berdestbûna nimûneyê | Erê |
| Demê nimûneyê | 3-5 rojan |
| Pakkirin | Kîsika plastîk, karton, palet |