Girêdana mohra gel a rêzeya Telsto cureyek nû ya çareseriyên parastina li hember hewayê ye ku ji bo parastina girêdanên RF li bircên ragihandinê yên bêtêl, mînakî, cihên hucreyên 3G an 4G, LTE hatine çêkirin ku girêdanên RF ji her demê zêdetir dibin û çareseriyên parastina li hember hewayê yên kevneşopî, teyp û mastîk li cihên ewqas qerebalix dijwar in ku werin bikar anîn. Girêdanên rêzeya Telsto ji nû ve têne bikar anîn, ji nû ve têne bikar anîn û bê amûr in, ku ew ji bo pîşesaziya stasyonên bingehîn ên mobîl çareseriyek parastina li hember hewayê ya dem-teserûf, lêçûn-bandor û sazker-dostane dike. Girêdanên Telsto di nixumandina girêdanên RF li ser hem anten û hem jî RRU (Yekîneya Radyoya Dûr) de serîlêdanên tîpîk dibînin.
Taybetmendiyên mohrkirinê yên jelê parastinek pêbawer li ser rêzek germahiyê ya fireh (-40°C/+ 70°C) peyda dikin.
Pêçandin û ne veqetandina girêdanê
Zû û hêsan tê sazkirin
Bi hêsanî tê rakirin û ji nû ve tê bikar anîn
Materyalê jel astengiyeke bi bandor li dijî ketina avê û gemarên din peyda dike - rêjeya IP 68
Ji bo sazkirin û rakirinê ne hewceyî teypê, ne mastîk û ne jî amûran e
Model: TEL-GEL-1-5/8”Xwarinker bo Jumpera-1/2''
Terîf: Berhemên Gel Seal Closure rêbazek jêhatîbûna sazkirinê ya bilez û asta nizm peyda dikin da ku girêdanên "jumper bo antenna" û "jumper bo feeder" li hember hewayê biparêzin.
| Girtina Mohra Gel | |
| Cins | TEL-GEL-1/2J-1-5/8F |
| Karkirin | Girtina Mohra Gel ji bo jumpera 1/2" bo xwarinçêkera 1-5/8" |
| Mal | PC+SEBS |
| Mezinayî | Dirêjahî 200mm, Firehî 88mm, Bilindahî 60mm |
| Beyan | Jumpera 1/2" (13-17mm) |
| Karûabr | Xwarinkera 1-5/8" (35-40mm) |
| Giraniya Net | 300g |
| Jiyan/dem | Zêdetirî 10 salan |
| Berxwedana korozyon û ultraviyole | H2S, testa ultraviyole derbas kir |
| Berxwedana li hember qeşa û berfê | heta 100 mm, bê rijandina avê, bê guhertina şeklê |
| Asta avênekirinê | IP68 |
| Asta agirnegiraniyê | HB |
| Berxwedana baranê | 100E 150mm/saet |