Taybetmendî
◆ Banda Frekansê ya Fireh 698-4000MHz
◆ Berfirehiya 2G/3G/4G/LTE/5G
◆ Modulasyona Navberî ya Pasîf a Nizm
◆ VSWR kêm û windabûna têketinê
◆ Tecrîda Bilind, Hundir û Derve, IP65
◆ Bi berfirehî ji bo çareseriyên di nav avahiyê de tê bikar anîn
◆ Rêberiya Bilind / Tecrîd
◆ Nirxandina Hêzê 300W ji bo her têketinê, Baweriya Bilind
◆ Windabûna têketinê kêm, VSWR kêm, PIM kêm (IM3)
| Taybetmendiyên Elektrîkî | |
| Taybetmendî Berxwedan | 50 Ohm |
| Rêzeya Frekansê | 698-2700 MHz |
| Kapasîteya Hêza Herî Zêde | 300w |
| Cudakirin | ≥27 dB |
| Winda | ≤3.5 dB |
| VSWR | ≤1.25 |
| Riggle ya di-bandê de | ≤0.5 |
| IMD3, dbc@+43DbMX2 | ≤-150 |
| Cureyê Girêdanê | N-Jin |
| Hejmara Girêdanan | 4 |
| Germahiya Xebatê | -30-+55℃ |
| Serlêdan | Hundir |
Talîmatên Sazkirinê yên kabloya super nerm a N an 7/16 an 4310 1/2″
Pêkhateya girêdanê: (Wêne1)
A. gwîza pêşiyê
B. gwîza piştê
C. gasket

Pîvanên rakirinê wekî ku di nexşeyê de (Wêne 2) hatine nîşandan in, dema rakirinê divê baldar bin:
1. Divê rûyê dawiya rêbera hundirîn were çemberkirin.
2. Paqijiyên wekî kevirê sifir û xirbeyên li ser rûyê dawiya kabloyê derxînin.

Montkirina beşa mohrkirinê: Beşa mohrkirinê li ser rêbera derveyî ya kabloyê wekî ku di nexşeyê de (Wêne 3) hatiye nîşandan, bipêçin.

Montkirina gwîza paşîn (Wêne 3).

Gwîza pêş û paş bi pêçandinê wekî ku di nexşeyê de tê nîşandan (Wêne (5)) bi hev re bikin yek.
1. Berî pêçandinê, qatek rûnê rûnkirinê li ser halqeya o-yê bidin.
٢. Gwîza paşîn û kabloyê bêliv bihêlin, Laşê qalikê sereke li ser laşê qalikê paşîn bipêçin. Laşê qalikê sereke yê laşê qalikê paşîn bi mifteya meymûnî bipêçin. Montaj qediya.
