Taybetmendî: Xuyangek xweşik Berxwedana bandorê ya baş, şiyana avnegir û dijî-korozyonê Pakêtên kîtên sazkirinê yên standard ji bo girtina stûnê Pîvana çêtirîn Bi teknolojiya benda fireh, qezenca navîn, rêjeya pêlên rawestayî yên nizm hatî çêkirin
Bikaranîn: GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Sîstema Wi-Fi
Ji bo sazkirina antenê bi stûna girtinê, rastkirina goşeya meyldariya antenê, tengkirina bolt, pêç û gwîzan van rêbazan bişopînin. (1) Divê kîtên montajê yên bi şiklê L bolta antenê li hev bikin, li ser rondika dûz, çengelê biharê, qapaxa pêçandinê bi dorê werin danîn, dûv re gwîza kilîtkirî. (2) Çîpa bi şiklê U ya M6 bi kîtên montajê yên dirandî û bi şiklê L derbas bibin, antenê bi stûna 35-50 mm ya diameter bigirin, dûv re gwîza kilîtkirî. (3) Ji bo ku sînyala çêtirîn were bidestxistin, goşeya meydana antenê bi rêya pozîsyona qulika kîta montajê ya bi şiklê L ve were rastkirin, dûv re hemî gwîz werin kilîtkirin û dawiya girêdana antenê ya mohrkirî were girtin. (4) Divê bilindahiya avakirinê ji asta bingehîn ji 3 metreyan zêdetir be, her weha herêmên nêzîk ên avakirinê avahiyên bilind nînin û metalên mezintir nînin. Bi gotinek, erdê vekirî.
| Taybetmendiyên Mekanîkî | |
| Pîvan | 210x180x44mm |
| Pîvan | 0.6Kg |
| Materyalê Radyatorê | Tuncê zîvkirî |
| Materyalê Radomê | ABS |
| Rengê Radomê | Spî-fîlî |
| Şilbûna Xebatê | < 95% |
| Germahiya xebitandinê | -40~55 ℃ |
| Taybetmendiyên Elektrîkî | |
| Rêzeya Frekansê | 806-960MHz 1710~2300MHz 2300-2700MHz |
| Qezenc | 7dBi 8 dBi 9dBi |
| VSWR | ≤1.5 |
| Polarîzasyon | Çikanî |
| Firehiya tîrêjê ya horizontal | 90 70 70 |
| Firehiya tîrêjê ya vertîkal | 65 60 60 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Berxwedana Têketinê | 50Ω |
| Hêza Ketinê ya Herî Zêde | 50W |
| Girêdan | N Jin |
Talîmatên Sazkirinê yên kabloya super nerm a N an 7/16 an 4310 1/2″
Pêkhateya girêdanê: (Wêne1)
A. gwîza pêşiyê
B. gwîza piştê
C. gasket

Pîvanên rakirinê wekî ku di nexşeyê de (Wêne 2) hatine nîşandan in, dema rakirinê divê baldar bin:
1. Divê rûyê dawiya rêbera hundirîn were çemberkirin.
2. Paqijiyên wekî kevirê sifir û xirbeyên li ser rûyê dawiya kabloyê derxînin.

Montkirina beşa mohrkirinê: Beşa mohrkirinê li ser rêbera derveyî ya kabloyê wekî ku di nexşeyê de (Wêne 3) hatiye nîşandan, bipêçin.

Montkirina gwîza paşîn (Wêne 3).

Gwîza pêş û paş bi pêçandinê wekî ku di nexşeyê de tê nîşandan (Wêne (5)) bi hev re bikin yek.
1. Berî pêçandinê, qatek rûnê rûnkirinê li ser halqeya o-yê bidin.
٢. Gwîza paşîn û kabloyê bêliv bihêlin, Laşê qalikê sereke li ser laşê qalikê paşîn bipêçin. Laşê qalikê sereke yê laşê qalikê paşîn bi mifteya meymûnî bipêçin. Montaj qediya.
