Taybetmendî: Xuyangek xweşik Ji bo montajkirina li banê asayî guncaw e. Benda frekansê ya fireh, pêla rawestayî ya nizm, şiyana dijî-destwerdanê ya bihêz.
Bikaranîn: Berfirehiya hundirîn a piralî GSM/ CDMA/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ sîstema WLAN
| Taybetmendiyên Mekanîkî | |
| Pîvan | 204X115mm |
| Pîvan | 0.5Kg |
| Materyalê Radyatorê | Tuncê zîvkirî |
| Materyalê Radomê | ABS |
| Rengê Radomê | Spî-fîlî |
| Şilbûna Xebatê | < 95% |
| Germahiya xebitandinê | -40~55 ℃ |
| Taybetmendiyên Elektrîkî | |
| Rêzeya Frekansê | 806-960MHz 1710~2500MHz 2500-2700MHz |
| Qezenc | 2dBi±0,5 4dBi±1 4dBi ±1 |
| VSWR | ≤1.4 |
| Polarîzasyon | Çikanî |
| Girûbûna qalibê, dB | ±1 ±1 ±1.5 |
| Firehiya tîrêjê ya vertîkal | 85 55 50 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Berxwedana Têketinê | 50Ω |
| Hêza Ketinê ya Herî Zêde | 50W |
| Girêdan | N Jin |
Talîmatên Sazkirinê yên kabloya super nerm a N an 7/16 an 4310 1/2″
Pêkhateya girêdanê: (Wêne1)
A. gwîza pêşiyê
B. gwîza piştê
C. gasket

Pîvanên rakirinê wekî ku di nexşeyê de (Wêne 2) hatine nîşandan in, dema rakirinê divê baldar bin:
1. Divê rûyê dawiya rêbera hundirîn were çemberkirin.
2. Paqijiyên wekî kevirê sifir û xirbeyên li ser rûyê dawiya kabloyê derxînin.

Montkirina beşa mohrkirinê: Beşa mohrkirinê li ser rêbera derveyî ya kabloyê wekî ku di nexşeyê de (Wêne 3) hatiye nîşandan, bipêçin.

Montkirina gwîza paşîn (Wêne 3).

Gwîza pêş û paş bi pêçandinê wekî ku di nexşeyê de tê nîşandan (Wêne (5)) bi hev re bikin yek.
1. Berî pêçandinê, qatek rûnê rûnkirinê li ser halqeya o-yê bidin.
٢. Gwîza paşîn û kabloyê bêliv bihêlin, Laşê qalikê sereke li ser laşê qalikê paşîn bipêçin. Laşê qalikê sereke yê laşê qalikê paşîn bi mifteya meymûnî bipêçin. Montaj qediya.
