Taybetmendî: Xuyangek xweşik Ji bo montajkirina li banê asayî guncaw e. Benda frekansê ya fireh, pêla rawestayî ya nizm, şiyana dijî-destwerdanê ya bihêz.
| Şanî | Taybetmendî |
| Rêzeya Frekansê | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Qezenc | 3±1dBi/4±1dBi |
| VSWR | ≤2.0/ ≤1.5 |
| Berxwedana Têketinê | 50Ω |
| Polarîzasyon | Çikanî |
| Firehiya tîrêjê ya horizontal | 360° |
| Firehiya tîrêjê ya vertîkal | 85±15°/55±15° |
| Hêza Herî Zêde | 50W |
| Cureyê girêdanê | N-Jin |
| Çap | Ø164x94mm |
| Reng | Spî |
| Germî | Operasyon: -40℃~+60℃ |
| Rêzeya Şilbûna Nisbî | %5~%95 |
| Rêbaza Montajkirinê | Bi pêçan ve hatî rastkirin |
Talîmatên Sazkirinê yên kabloya super nerm a N an 7/16 an 4310 1/2″
Pêkhateya girêdanê: (Wêne1)
A. gwîza pêşiyê
B. gwîza piştê
C. gasket

Pîvanên rakirinê wekî ku di nexşeyê de (Wêne 2) hatine nîşandan in, dema rakirinê divê baldar bin:
1. Divê rûyê dawiya rêbera hundirîn were çemberkirin.
2. Paqijiyên wekî kevirê sifir û xirbeyên li ser rûyê dawiya kabloyê derxînin.

Montkirina beşa mohrkirinê: Beşa mohrkirinê li ser rêbera derveyî ya kabloyê wekî ku di nexşeyê de (Wêne 3) hatiye nîşandan, bipêçin.

Montkirina gwîza paşîn (Wêne 3).

Gwîza pêş û paş bi pêçandinê wekî ku di nexşeyê de tê nîşandan (Wêne (5)) bi hev re bikin yek.
1. Berî pêçandinê, qatek rûnê rûnkirinê li ser halqeya o-yê bidin.
٢. Gwîza paşîn û kabloyê bêliv bihêlin, Laşê qalikê sereke li ser laşê qalikê paşîn bipêçin. Laşê qalikê sereke yê laşê qalikê paşîn bi mifteya meymûnî bipêçin. Montaj qediya.
