Girêdana 7/16 Din bi taybetî ji bo stasyonên bingehîn ên derve di pergalên ragihandina mobîl (GSM, CDMA, 3G, 4G) de hatiye sêwirandin, xwedan hêza bilind, windabûna kêm, voltaja xebitandinê ya bilind, performansa bêkêmasî ya li hember avê ye û ji bo gelek hawîrdoran tê sepandin. Sazkirina wê hêsan e û girêdanek pêbawer peyda dike.
Girêderên Telsto 7/16 Din bi zayendên nêr an mê bi împedansa 50 Ohm hene. Girêderên me yên 7/16 DIN bi guhertoyên goşeya rast an goşeya rast, û her weha vebijarkên flanşa 4 kunî, bulkhead, panela 4 kunî an vebijarkên bê mount hene. Ev sêwirana girêdanên 7/16 DIN bi rêbazên pêvekirina kelepçe, pêçandin an jî lehimkirinê hene.
● IMD-ya nizm û VSWR-ya nizm performansa pergalê ya çêtir peyda dike.
● Sêwirana xwe-firehkirinê bi amûra destî ya standard sazkirinê hêsan dike.
● Gaseta pêşwext hatî çêkirin li dijî toz (P67) û avê (IP67) diparêze.
● Rêberê navendî yê bi sifir/Ag hatiye pêçandin û rêberê derve yê bi sifir/alloyeya Teri hatiye pêçandin, rêjeyek bilind a îhtîmalê ...
● Binesaziya Bêtêl
● Îstasyonên bingehîn
● Parastina Birûskê
● Peywendiyên Satelîtê
● Sîstemên Antenê

Cins:TEL-DINF.12-RFC
Terîf
Girêdana DIN a mê ji bo kabloya nerm a 1/2″
| Materyal û Plating | |
| Têkilîya navendê | Pêçana Tûnc / Zîv |
| Îzolator | PTFE |
| Laş û Rêbera Derve | Birinc / alloy bi sê-alloy hatiye pêçandin |
| Gasket | Lastîka Sîlîkonê |
| Taybetmendiyên Elektrîkî | |
| Taybetmendî Berxwedan | 50 Ohm |
| Rêzeya Frekansê | DC~3 GHz |
| Berxwedana Îzolasyonê | ≥5000MΩ |
| Hêza Dîelektrîkî | 4000 V rms |
| Berxwedana têkiliya navendî | ≤1.0mΩ |
| Berxwedana têkiliya derve | ≤0.4 mΩ |
| Windakirina Têketinê | ≤0.08dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.08@-3.0GHz |
| Rêzeya germahiyê | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Avnegir | IP67 |
Talîmatên Sazkirinê yên kabloya super nerm a N an 7/16 an 4310 1/2″
Pêkhateya girêdanê: (Wêne1)
A. gwîza pêşiyê
B. gwîza piştê
C. gasket

Pîvanên rakirinê wekî ku di nexşeyê de (Wêne 2) hatine nîşandan in, dema rakirinê divê baldar bin:
1. Divê rûyê dawiya rêbera hundirîn were çemberkirin.
2. Paqijiyên wekî kevirê sifir û xirbeyên li ser rûyê dawiya kabloyê derxînin.

Montkirina beşa mohrkirinê: Beşa mohrkirinê li ser rêbera derveyî ya kabloyê wekî ku di nexşeyê de (Wêne 3) hatiye nîşandan, bipêçin.

Montkirina gwîza paşîn (Wêne 3).

Gwîza pêş û paş bi pêçandinê wekî ku di nexşeyê de tê nîşandan (Wêne (5)) bi hev re bikin yek.
1. Berî pêçandinê, qatek rûnê rûnkirinê li ser halqeya o-yê bidin.
٢. Gwîza paşîn û kabloyê bêliv bihêlin, Laşê qalikê sereke li ser laşê qalikê paşîn bipêçin. Laşê qalikê sereke yê laşê qalikê paşîn bi mifteya meymûnî bipêçin. Montaj qediya.

Bi xêr hatin bo danasîna berhemên me. Em bi şeref in ku em girêdana xwe ya 7/16 Din bi we didin nasîn!
Girêdana me ya 7/16 Din ji bo stasyonên bingehîn ên li derve di pergalên ragihandina mobîl de hatiye sêwirandin, û ji bo standardên cûrbecûr ên ragihandina mobîl ên wekî GSM, CDMA, 3G, 4G, û hwd. tê sepandin. Ew xwedan hêzek bilind, windabûna kêm, voltaja xebatê ya bilind, performansa bêkêmasî ya li hember avê ye, û dikare di hawîrdorên cûrbecûr de bi rengek domdar bixebite.
Girêdanên me yên 7/16 Din xwedî teknolojiya sêwirandin û çêkirinê ya pêşkeftî ne da ku kalîte û pêbaweriya bilind misoger bikin. Sazkirina wan hêsan e û girêdana wan pêbawer e, û dikarin sazkirin û lênêrînê di demek kurt de temam bikin, bi vî rengî karîgeriyê baştir dikin û lêçûnan kêm dikin.
Girêdana me ya 7/16 Din di pêvajoya sêwirandinê de senaryoyên cûrbecûr ên serîlêdanê li ber çavan girtiye, da ku bikêrhatina wê misoger bike. Performansa wê ya li hember avê dihêle ku ew di bin şert û mercên hewayê yên dijwar ên cûrbecûr de bi rengek normal bixebite. Wekî din, ew xwedan taybetmendiyên voltaja xebatê ya bilind û windabûna kêm e, û dikare kalîteya sînyalê û aramiya di dema veguhestina dûr û dirêj de biparêze.
Bi gelemperî, girêdana me ya 7/16 Din girêdanek bi kalîte ye ku ji bo stasyonên bingehîn ên derve di pergalên ragihandina mobîl de hatî çêkirin. Hûn di kîjan hawîrdorê de dixebitin bila bibin, em dikarin çareseriyên girêdanê yên bi bandor peyda bikin. Ger hûn bi hilberên me re eleqedar in, ji kerema xwe ji bo bêtir agahdarî bi me re têkilî daynin.