Adaptora Goşeya Rastê ya N-N-N-Nêr, Girêdana RF ya Tîpa N-Nêr, Girêdana Adaptora Kabloya Koaksiyal a RF
Girêdana RF ya Telsto xwedî rêza frekansên xebitandinê ya DC-3 GHz e, performansa VSWR ya hêja û modûlasyona Inter Pasîf a Low pêşkêş dike. Ev yek wê ji bo karanîna di stasyonên bingehîn ên hucreyî, pergalên antenên belavkirî (DAS) û sepanên hucreyên piçûk de îdeal dike.
Adapterên koaksiyal rêbazek bêkêmahî ne ji bo guhertina bilez a zayend an celebê girêdanê li ser kabloyek ku jixwe qut bûye.
Konektora adaptora goşeya rastê ya Telsto RF Coaxial N male bo N male bi sêwirana împedanseke 50 Ohm. Li gorî taybetmendiyên adaptora RF yên rastîn hatiye çêkirin û xwedî VSWR-ya herî zêde 1.15:1 e.
Ji bo vê rêzefîlmê hem pêvajoyên bidawîkirina kabloyê yên bi pêçandin û hem jî bi kelepçekirinê têne bikar anîn.
| Rêzeya Germahiyê | -55~+155°C (Kabîla PE -40~+85°C) |
| Berxwedan | 50Ω |
| Lerizîn | 100m/S2 (10~500Hz), 10g |
| Rêzeya Frekansê | DC-11GHz |
| Windakirina Têketinê | <= 0.24dB/6GHz |
| Voltaja Berxwedêr | 2500V rms li asta deryayê |
| Voltaja Xebatê | 1000Vr.ms li asta deryayê |
| Berxwedana Îzolasyonê | >= 5000 MΩ |
| Hêza ragirtina gwîza girêdanê | 450N |
| Xweparêzî | >= 500(çerx) |
| Berxwedana têkiliyê | Têkiliya Navendî <=1mΩ |
| Têkiliya Derveyî <=1mΩ | |
| Rêjeya Voltaja Pêla Rawestayî | Rasterast <= 1.15/6GHz |
| Goşeya rastê <= 1.25/6GHz |
● Adaptora nêr a tîpa N bo nêr a N xwedî laşekî goşeya rast e. Ev adaptora koaksîyal a tîpa N ya goşeya rast adaptorekî milê RF yê goşeya rastê yê 90 pile ye.
● Cure: Girêdana goşeya rastê ya 90 pile ya nêr a cureya N bi nêr, Adaptora M/M, Adaptora Koaksiyal a RF Coax.
● Bi berfirehî ji bo alavên radyoyê û amûrên ji bo girêdana kabloyên koaksiyal ên RF tê bikar anîn. Ew dikare bi hilberên wekhev ên navneteweyî re biguhezîne.
● Reng: Zîvreng, Nîkelkirî.
| Mal | Terîf | Jimareya Beşê |
| Adaptora RF | Adaptora Jinê ya 4.3-10 bo Din | TEL-4310F.DINF-AT |
| Adaptora Jinê ya 4.3-10 bo Din Nêr | TEL-4310F.DINM-AT | |
| Adaptora 4.3-10 Nêr bo Din Jin | TEL-4310M.DINF-AT | |
| Adaptora Nêr a 4.3-10 bo Din Nêr | TEL-4310M.DINM-AT |

Cins:TEL-NM.NMA-AT
Terîf
Adaptora RF ya Goşeya Rastê ya N Male bo N Male
| Materyal û Plating | |
| Têkilîya navendê | Pêçana Tûnc / Zîv |
| Îzolator | PTFE |
| Laş û Rêbera Derve | Birinc / alloy bi sê-alloy hatiye pêçandin |
| Gasket | Lastîka Sîlîkonê |
| Taybetmendiyên Elektrîkî | |
| Taybetmendî Berxwedan | 50 Ohm |
| Rêzeya Frekansê | DC~6 GHz |
| Berxwedana Îzolasyonê | ≥5000MΩ |
| Hêza Dîelektrîkî | ≥2500 V rms |
| Berxwedana têkiliya navendî | ≤1.0 mΩ |
| Berxwedana têkiliya derve | ≤0.25 mΩ |
| Windakirina Têketinê | ≤0.15dB |
| VSWR | ≤1.15 rasterast;≤1.25 goşeya rastê |
| Rêzeya germahiyê | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Avnegir | IP67 |
Talîmatên Sazkirinê yên kabloya super nerm a N an 7/16 an 4310 1/2″
Pêkhateya girêdanê: (Wêne1)
A. gwîza pêşiyê
B. gwîza piştê
C. gasket

Pîvanên rakirinê wekî ku di nexşeyê de (Wêne 2) hatine nîşandan in, dema rakirinê divê baldar bin:
1. Divê rûyê dawiya rêbera hundirîn were çemberkirin.
2. Paqijiyên wekî kevirê sifir û xirbeyên li ser rûyê dawiya kabloyê derxînin.

Montkirina beşa mohrkirinê: Beşa mohrkirinê li ser rêbera derveyî ya kabloyê wekî ku di nexşeyê de (Wêne 3) hatiye nîşandan, bipêçin.

Montkirina gwîza paşîn (Wêne 3).

Gwîza pêş û paş bi pêçandinê wekî ku di nexşeyê de tê nîşandan (Wêne (5)) bi hev re bikin yek.
1. Berî pêçandinê, qatek rûnê rûnkirinê li ser halqeya o-yê bidin.
٢. Gwîza paşîn û kabloyê bêliv bihêlin, Laşê qalikê sereke li ser laşê qalikê paşîn bipêçin. Laşê qalikê sereke yê laşê qalikê paşîn bi mifteya meymûnî bipêçin. Montaj qediya.
