1. Berhema me girêdana koaksiyal a RF ya bi têl ve girêdayî ya celebê 7/16 (L29) ye. Berxwedana tayik a vê girêdanê 50 Ohm e, ku xwedî taybetmendiyên hêza bilind, VSWR-ya nizm, qelsbûna piçûk, modûlasyona navîn a piçûk û tengbûna hewayê ya baş e.
Pêşî, girêdana me ya koaksiyal a RF ya 7/16 (L29) a bi têlan ve girêdayî xwedî kapasîteya hilgirtina hêzê ya pir zêde ye, ku dikare heta 2 kW hêz hilgire. Ev tê vê wateyê ku ew dikare di sepanên hêza bilind de bi awayekî aram û pêbawer bixebite bêyî ku xema qutbûn an xirabûna sînyalê bike.
2. Ya duyemîn, pêwendiya me xwedî VSWR, ango rêjeya pêla rawestayî ya voltaja pir nizm e. Ev tê vê wateyê ku ew dikare veguhestina sînyalê ya bi kalîte bilind peyda bike di heman demê de refleks û windabûna sînyalê kêm bike, bi vî rengî rastbûn û aramiya sînyalê misoger dike.
3. Wekî din, konektora me xwedî lawazbûnek kêm e, ev tê vê wateyê ku ew dikare lawazbûna sînyalê pir kêm peyda bike, da ku hêz û aramiya sînyalê herî zêde bike. Wekî din, konektora me xwedî modûlasyonek piçûk e, ev tê vê wateyê ku ew dikare bi bandor destwerdan û xirabûna di navbera sînyalên frekansên cûda de kêm bike, bi vî rengî rastbûn û aramiya sînyalê misoger dike.
4. Di dawiyê de, girêdana me xwedî performansa hewayî ya pir baş e, ku tê vê wateyê ku ew dikare di hawîrdorek dijwar de, wek germahiya bilind, şilbûna bilind, zexta bilind, û hwd. bixebite. Di heman demê de, ew dikare hundurê girêdanê ji bandora hawîrdora derve jî biparêze, bi vî rengî temenê karûbarê wê dirêj dike.
| Girêdana Nêr a 7/16 Din Ji bo Kabloya Xwarina Kefê ya 1-1/4" | ||
| Jimareya Modelê | TEL-DINM.114-RFC | |
| Navrû | IEC 60169-4;DIN-47223;CECC-22190 | |
| Elektrîkî | ||
| Berxwedana Taybetmendî | 50ohm | |
| Rêzeya Frekansê | DC-7.5GHz | |
| VSWR | ≤1.20@DC-3000MHz | |
| IM ya Fermana 3yemîn (PIM3) | ≤ -155dBc@2×20W | |
| Voltaja Berxwedana Dîelektrîkî | ≥4000V RMS, 50Hz, li asta deryayê | |
| Berxwedana Dîelektrîkî | ≥10000MΩ | |
| Berxwedana Têkiliyê | Têkiliya Navendî ≤0.4mΩ | Têkiliya Derveyî ≤1 mΩ |
| Hevjînkirin | M29*1.5 hevgirêdana bi têlan | |
| Mekanîkî | ||
| Xweparêzî | Çerxên hevjînkirinê ≥500 | |
| Materyal û Plating | ||
| Navê Parçeyan | Mal | Plakirin |
| Beden | Tûnc | Sê-Metal (CuZnSn) |
| Îzolator | PTFE | — |
| Rêbera Hundirîn | Bronza Fosforê | Ag |
| Gwîza Girêdanê | Tûnc | Ni |
| Gasket | Lastîka Sîlîkonê | — |
| Kelepçeya Kabloyê | Tûnc | Ni |
| Ferrule | — | — |
| Jîngehparêzî | ||
| Germahiya Xebatê | -45 ℃ heta 85 ℃ | |
| Rêjeya Berxwedêriya Hewayê | IP67 | |
| RoHs (2002/95/EC) | Bi îstîsnayekê lihevhatî | |
| Malbata Kabloyê ya Guncaw | Kabloya xwarinê ya 1-1/4'' | |

Cins:TEL-DINM.114-RFC
Terîf
Girêdana DIN a nêr ji bo kabloya xwarinê ya 1-1/4″
| Materyal û Plating | |
| Têkilîya navendê | Pêçana Tûnc / Zîv |
| Îzolator | PTFE |
| Laş û Rêbera Derve | Birinc / alloy bi sê-alloy hatiye pêçandin |
| Gasket | Lastîka Sîlîkonê |
| Taybetmendiyên Elektrîkî | |
| Taybetmendî Berxwedan | 50 Ohm |
| Rêzeya Frekansê | DC~3 GHz |
| Berxwedana Îzolasyonê | ≥10000MΩ |
| Hêza Dîelektrîkî | 4000 V rms |
| Berxwedana têkiliya navendî | ≤0.4mΩ |
| Berxwedana têkiliya derve | ≤1.5 mΩ |
| Windakirina Têketinê | ≤0.12dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.15@-3.0GHz |
| Rêzeya germahiyê | -40~85℃ |
| Avnegir | IP67 |
Talîmatên Sazkirinê yên kabloya super nerm a N an 7/16 an 4310 1/2″
Pêkhateya girêdanê: (Wêne1)
A. gwîza pêşiyê
B. gwîza piştê
C. gasket

Pîvanên rakirinê wekî ku di nexşeyê de (Wêne 2) hatine nîşandan in, dema rakirinê divê baldar bin:
1. Divê rûyê dawiya rêbera hundirîn were çemberkirin.
2. Paqijiyên wekî kevirê sifir û xirbeyên li ser rûyê dawiya kabloyê derxînin.

Montkirina beşa mohrkirinê: Beşa mohrkirinê li ser rêbera derveyî ya kabloyê wekî ku di nexşeyê de (Wêne 3) hatiye nîşandan, bipêçin.

Montkirina gwîza paşîn (Wêne 3).

Gwîza pêş û paş bi pêçandinê wekî ku di nexşeyê de tê nîşandan (Wêne (5)) bi hev re bikin yek.
1. Berî pêçandinê, qatek rûnê rûnkirinê li ser halqeya o-yê bidin.
٢. Gwîza paşîn û kabloyê bêliv bihêlin, Laşê qalikê sereke li ser laşê qalikê paşîn bipêçin. Laşê qalikê sereke yê laşê qalikê paşîn bi mifteya meymûnî bipêçin. Montaj qediya.
