Girêdana RF ya Telsto girêdanek radyoyê ya performansa bilind e ku rêza frekansa xebatê ya DC-3 GHz, performansa VSWR ya hêja û modûlasyona pasîf a nizm heye. Ev celeb girêdan ji bo stasyonên bingehîn ên hucreyî, pergalên antenên belavkirî (DAS) û sepanên hucreyî pir guncaw e, ji ber ku ev sepan ji bo misogerkirina kalîte û aramiya veguhestina sînyalê hewceyê girêdanên frekans û performansa bilind in.
Di heman demê de, adaptera koaksiyal amûrek radyoyê ya pir pratîkî ye jî. Ew dikare bi lez cins an celebê pêwendiyê ya kabloya ku tê qutkirin biguherîne, da ku bikarhêner bikaribin bi nermî moda mîhengkirin û girêdana alavên radyoyê biguherînin da ku li gorî hewcedariyên serîlêdanê yên cûda biguncin. Li laboratûarê, xeta hilberînê an serîlêdana pratîkî çi be, adaptera koaksiyal amûrek pir girîng e. Ew dikare pêvajoya girêdanê pir hêsan bike, karîgeriya xebatê baştir bike, û îhtîmala xeletxebitîn û xeletiyên girêdanê kêm bike, da ku ewlehî û pêbaweriya alavên radyoyê were misoger kirin.
Konektora adaptora goşeya rastê ya Telsto RF Coaxial N nêr berbi N mê bi sêwirana împedanseke 50 Ohm. Ew li gorî taybetmendiyên adaptora RF yên rastîn hatiye çêkirin û xwedî VSWR-ya herî zêde 1.15:1 e.
| Mal | Terîf | Jimareya Beşê |
| Adaptora RF | Adaptora Jinê ya 4.3-10 bo Din | TEL-4310F.DINF-AT |
| Adaptora Jinê ya 4.3-10 bo Din Nêr | TEL-4310F.DINM-AT | |
| Adaptora 4.3-10 Nêr bo Din Jin | TEL-4310M.DINF-AT | |
| Adaptora Nêr a 4.3-10 bo Din Nêr | TEL-4310M.DINM-AT |

Cins:TEL-NM.NFA-AT
Terîf
Adaptora Goşeya Rastê ya N ...
| Materyal û Plating | |
| Têkilîya navendê | Pêçana Tûnc / Zîv |
| Îzolator | PTFE |
| Laş û Rêbera Derve | Birinc / alloy bi sê-alloy hatiye pêçandin |
| Gasket | Lastîka Sîlîkonê |
| Taybetmendiyên Elektrîkî | |
| Taybetmendî Berxwedan | 50 Ohm |
| Rêzeya Frekansê | DC~3 GHz |
| Berxwedana Îzolasyonê | ≥5000MΩ |
| Hêza Dîelektrîkî | ≥2500 V rms |
| Berxwedana têkiliya navendî | ≤1.0 mΩ |
| Berxwedana têkiliya derve | ≤0.25 mΩ |
| Windakirina Têketinê | ≤0.1dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Rêzeya germahiyê | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Avnegir | IP67 |
Talîmatên Sazkirinê yên kabloya super nerm a N an 7/16 an 4310 1/2″
Pêkhateya girêdanê: (Wêne1)
A. gwîza pêşiyê
B. gwîza piştê
C. gasket

Pîvanên rakirinê wekî ku di nexşeyê de (Wêne 2) hatine nîşandan in, dema rakirinê divê baldar bin:
1. Divê rûyê dawiya rêbera hundirîn were çemberkirin.
2. Paqijiyên wekî kevirê sifir û xirbeyên li ser rûyê dawiya kabloyê derxînin.

Montkirina beşa mohrkirinê: Beşa mohrkirinê li ser rêbera derveyî ya kabloyê wekî ku di nexşeyê de (Wêne 3) hatiye nîşandan, bipêçin.

Montkirina gwîza paşîn (Wêne 3).

Gwîza pêş û paş bi pêçandinê wekî ku di nexşeyê de tê nîşandan (Wêne (5)) bi hev re bikin yek.
1. Berî pêçandinê, qatek rûnê rûnkirinê li ser halqeya o-yê bidin.
٢. Gwîza paşîn û kabloyê bêliv bihêlin, Laşê qalikê sereke li ser laşê qalikê paşîn bipêçin. Laşê qalikê sereke yê laşê qalikê paşîn bi mifteya meymûnî bipêçin. Montaj qediya.

Şirketa me gelek avantajên xwe hene
1. Kalîteya me ya bilind me di sûkê de cuda dike. Em ne tenê ji xerîdaran re berhem û xizmetên bi kalîte bilind peyda dikin, lê di heman demê de ji bo baştirkirina standardên kalîteyê bi rêya çêtirkirin û nûjeniya domdar pabend in da ku em her gav berhem û xizmetên bi kalîteya çêtirîn peyda bikin.
2. Bihayê me herî reqabetbar e. Em dizanin ku di bazarek pir reqabetbar de, biha xalek pir girîng e. Ji ber vê yekê, em hewl didin ku avantaja bihayê xwe biparêzin, çareseriyên erzan pêşkêşî xerîdaran bikin, û alîkariya xerîdaran bikin ku performansa lêçûnek bilindtir bi dest bixin.
3. Em çareseriyên herî baş ên telekomunîkasyonê yên li gorî daxwazê pêşkêş dikin. Em hewcedarî û daxwazên xerîdaran bi kûrahî fam dikin, û li gorî hewcedarî û budçeyên wan ên taybetî çareseriyên herî baş pêşkêşî wan dikin. Armanca me ew e ku em piştrast bikin ku xerîdar çareseriya herî baş ji bo xwe digirin û karsaziya xwe bikêrtir û serketîtir dikin.