Korda Patchê ya Fîber Optîk a DLC/PC GYFJH 2A1a (LSZH) 7.0mm 2-Cores OM2 ya Derveyî RRU CPRI
Kabloya peçê ya FTTA di gelek serîlêdanan de tê bikar anîn, di nav de stasyonên bingehîn ên 3G/4G, hewavanî û parastinê, teşhîsa alavan, sensorên fîbera optîk, FTTA, FTTP, FTTX, WiMAX, BBU, RRU, RRH, û LTE.
Kabloya GJFJV
fîbera pirmodî
| Şanî | Yekbûn | Taybetmendî | |
| Kêmkirin | dB/km | 850 nm≤3.5 1300 nm≤1.5 | |
| Firehiya bandê | MHz·km | 50/125um | 62.5/125 um |
| 850 nm≥200 | 850 nm≥160 | ||
| 1300 nm≥200 | 1300 nm≥200 | ||
| Çatra pêçanê | um | 125±1.0 | |
| Ne-dorhêlîbûna pêçanê | % | ≤1.0 | |
| Çewtiya konsantrîkbûna pêçandin/rûpoşkirinê | Um | ≤12.5 | |
| Dirêjahiya pêçanê | um | 245±10 | |
| xwarbûn, qelsbûna ji ber girêdayîbûnê | 850nm, 1300nm 100 zivirandin, 75mm qûtra | ≤0.5 li 850 nm\1300 nm | |
| Testa îspatê | kpsi | ≥100 | |
1 –Hejmara fîberan-------2
2 – Taybetmendiya fîberê -------OD: 245±10um
3 Taybetmendiya tamponê ya teng
4 OD: 0.87±0.05mm
Kabloya fîbera optîkî ya simpleks 2.0LSZH: Reng: li gorîpeyman
- PVCya spî ya 0.9mm
- OD: 0.87±0.06mm
Stûrî: 0.30±0.03mm
5 – Çakêtê derve: LSZH
Pirmodî
| ŞANÎ | PARAMETRE |
| Cureyê girêdanê | LC/UPC, SC/UPC, FC/UPC, ST/UPC. Vebijarkî |
| Moda fîberê | Pir-mod |
| firehiya pêlê ya xebitandinê | 850, 1300nm |
| ڕێگای پێڵاوی تێبینی ماوەکەی تێبینی ماوەکە دەستکردنەوەی ماوەکەی دەربارەی ماوەکەی تێبینی ماوەکە دەربارەی ماوەکەی دەستکردنەوەی ماوەکەی دەربارەی ماوەکەی دەستکردنەو | 850, 1300nm |
| Windakirina Têketinê | <=0.2db |
| Windakirina Vegerê | >=35db |
| Dubarekirin | <=0.1 |
| Guherbarbûn | <=0.2dB |
| Xweparêzî | <=0.2dB |
| Dirêjahiya Fîberê | 1m, 2m….. her dirêjahî vebijarkî. |
| Dirêjahî û tolerans | 10cm |
| Germahiya Xebatê | -40C ~ +85C |
| Germahiya Hilanînê | -40C ~ +85C |