Girêdana RF ya Telsto xwedî rêza frekansên xebitandinê ya DC-3 GHz e, performansa VSWR ya hêja û modûlasyona Inter Pasîf a Low pêşkêş dike. Ev yek wê ji bo karanîna di stasyonên bingehîn ên hucreyî, pergalên antenên belavkirî (DAS) û sepanên hucreyên piçûk de îdeal dike.
Adapterên koaksiyal rêbazek bêkêmahî ne ji bo guhertina bilez a zayend an celebê girêdanê li ser kabloyek ku jixwe qut bûye.
Konektora adaptora Telsto RF Coaxial N male-N jin bi sêwirana împedanseke 50 Ohm. Li gorî taybetmendiyên adaptora RF yên rastîn hatiye çêkirin û xwedî VSWR-ya herî zêde 1.15:1 e.
Pirsên Pir tên Pirsîn
Q: Kalîteya we çi ye?
A: Hemû berhemên ku em peyda dikin, berî şandinê ji aliyê beşa QC-ya me an jî standarda teftîşa partiya sêyemîn an jî çêtir ve bi hişkî têne ceribandin. Piraniya kelûpelan wekî kabloyên jumper ên koaksiyal, cîhazên pasîf û hwd. %100 têne ceribandin.
Q: Ma hûn dikarin nimûneyan pêşkêş bikin ku berî ku fermana fermî bidin ceribandinê bikin?
A: Bê guman, nimûneyên belaş dikarin werin peyda kirin. Her wiha em kêfxweş in ku piştgiriyê bidin xerîdarên xwe da ku bi hev re hilberên nû pêşve bibin da ku alîkariya wan bikin ku bazara herêmî pêşve bibin.
Q: Ma hûn xwerûkirinê qebûl dikin?
A: Belê, em hilberan li gorî hewcedariyên xerîdaran xweş dikin.
| Mal | Terîf | Jimareya Beşê |
| Adaptora RF | Adaptora Jinê ya 4.3-10 bo Din | TEL-4310F.DINF-AT |
| Adaptora Jinê ya 4.3-10 bo Din Nêr | TEL-4310F.DINM-AT | |
| Adaptora 4.3-10 Nêr bo Din Jin | TEL-4310M.DINF-AT | |
| Adaptora Nêr a 4.3-10 bo Din Nêr | TEL-4310M.DINM-AT |

Cins:TEL-NM.NF-AT
Terîf
Adaptora RF ya N Nêr bo N Jin
| Materyal û Plating | |
| Têkilîya navendê | Pêçana Tûnc / Zîv |
| Îzolator | PTFE |
| Laş û Rêbera Derve | Birinc / alloy bi sê-alloy hatiye pêçandin |
| Gasket | Lastîka Sîlîkonê |
| Taybetmendiyên Elektrîkî | |
| Taybetmendî Berxwedan | 50 Ohm |
| Rêzeya Frekansê | DC~3 GHz |
| Berxwedana Îzolasyonê | ≥5000MΩ |
| Hêza Dîelektrîkî | ≥2500 V rms |
| Berxwedana têkiliya navendî | ≤1.0 mΩ |
| Berxwedana têkiliya derve | ≤1.0 mΩ |
| Windakirina Têketinê | ≤0.15dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Rêzeya germahiyê | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-155 dBc(2×20W) |
| Avnegir | IP67 |
Talîmatên Sazkirinê yên kabloya super nerm a N an 7/16 an 4310 1/2″
Pêkhateya girêdanê: (Wêne1)
A. gwîza pêşiyê
B. gwîza piştê
C. gasket

Pîvanên rakirinê wekî ku di nexşeyê de (Wêne 2) hatine nîşandan in, dema rakirinê divê baldar bin:
1. Divê rûyê dawiya rêbera hundirîn were çemberkirin.
2. Paqijiyên wekî kevirê sifir û xirbeyên li ser rûyê dawiya kabloyê derxînin.

Montkirina beşa mohrkirinê: Beşa mohrkirinê li ser rêbera derveyî ya kabloyê wekî ku di nexşeyê de (Wêne 3) hatiye nîşandan, bipêçin.

Montkirina gwîza paşîn (Wêne 3).

Gwîza pêş û paş bi pêçandinê wekî ku di nexşeyê de tê nîşandan (Wêne (5)) bi hev re bikin yek.
1. Berî pêçandinê, qatek rûnê rûnkirinê li ser halqeya o-yê bidin.
٢. Gwîza paşîn û kabloyê bêliv bihêlin, Laşê qalikê sereke li ser laşê qalikê paşîn bipêçin. Laşê qalikê sereke yê laşê qalikê paşîn bi mifteya meymûnî bipêçin. Montaj qediya.

Telsto şîrketeke profesyonel e ku ji bo dabînkirina xizmetên projeyên binesaziya bêtêl a bi kalîte bilind hatiye veqetandin. Tîma me ji karmendên zana û dilsoz pêk tê, ku heman armanca wan ew e ku ji hêviyên xerîdaran derbas bibin.
Em baş dizanin ku dem û budce di projeyên binesaziya bêtêl de faktorên girîng in. Ji ber vê yekê, em pabend in ku xizmetên ku xerîdar-navendî ne, çareseriyên bikêr û rast ji bo xerîdaran peyda bikin, û piştrast bikin ku hewcedariyên xerîdaran di nav budce û dema diyarkirî de têne bicîhanîn.
Li Telsto, em bi tundî pabendî xizmeta xerîdar û kalîteyê ne. Em her gav bi xerîdaran re têkiliyek nêzîk didomînin da ku ew di tevahiya pêvajoya projeyê de her gav pêşveçûna projeyê fam bikin. Di heman demê de, em ê xizmetên xwe li gorî hewcedariyên rastîn ên xerîdaran biguherînin. Armanca me ew e ku em xizmeta çêtirîn pêşkêşî xerîdaran bikin û ji hêviyên wan derbas bibin.
Xizmetên projeyên binesaziya bêtêl ên me ev in lê bi wan ve sînordar nînin: avakirina îstasyona bingehîn, sêwirandin û çêtirkirina tora bêtêl, ceribandina RF, xebitandina li cîh, û hwd. Xerîdar çi celeb xizmetê hewce bikin bila bibin, em dikarin di demek herî kurt de xizmeta çêtirîn peyda bikin.
Eger hûn li şîrketeke xizmetguzariya projeyên binesaziya bêtêl a profesyonel digerin, Telsto hilbijartina we ya çêtirîn e. Tîma me dê her tiştî bike da ku projeya we di nav budçe û çarçoveya demê de bi serkeftî were radest kirin. Ji kerema xwe ji bo bêtir agahdarî li ser xizmetên me û çawaniya hevkariya bi me re bi me re têkilî daynin.