Adaptorên mê yên RF 4.3/10 çareseriyek piçûk û sivik in ku xwedî PIM (modulasyona Pasîf a Inter) ya nizm a hêja ne.
Adaptor di sêwiraneke kompakt de performansek hêja pêşkêş dikin û xwedî rêza frekansê ya 0-6GHz in. Bi cûrbecûr mîhengên girêdanê hatine sêwirandin, ev adaptorên ku sazkirina wan hêsan e, avantajeke reqabetê û performansek elektrîkê ya pêbawer peyda dikin.
Adapterên 4.3/10 ji bo telekomunîkasyon, torên DAS, pergalên şaneyên piçûk û sepanên mobîl îdeal in, di heman demê de çareseriyek densiteya bilind ji bo bazarên bêtêl peyda dikin.
Adaptora me ya 4.3 10 jin bo 7/16 DIN nêr bi sêwirana adaptorek koaksiyal e ku xwedan împedanseke 50 Ohm e. Ev adaptora 50 Ohm 4.3-10 li gorî taybetmendiyên adaptora RF yên rast hatiye çêkirin û xwedî VSWR-ya herî zêde 1.15:1 e.
| Cureyê Navrûyê | 4.3-10 heta 7/16 | |
| Zayend | 4.3-10 jin heta 7/16 mêr | |
| RoHS | Lihevhatî | |
| Daneyên Teknîkî | ||
| Berxwedan | 50Ohm | |
| Rêzeya Frekansê | 0 ~ 6GHz | |
| Rêzeya Germahiyê | -55°C ~ +165°C | |
| Pîvan | 94g | |
| Berxwedanî (Hevberdan) | >500 | |
| Daneyên Materyalê | ||
| Parçe Parçe | Materyalê bingehîn | Plakirin |
| Têkiliya Navendî | Bronza Fosforê | Zîv pêçandin (Nîkel pêçandin) |
| Beden | Tûnc | Albaloy |
| Îzolator | PTFE | |
1. Di nav 24 demjimêrên xebatê de lêpirsîna xwe bersiv bikin.
2. Sêwirana xwerû heye. OEM û ODM bi xêr hatin.
3. çareseriyeke taybet û bêhempa dikare ji hêla endezyar û karmendên me yên baş-perwerdekirî û profesyonel ve ji xerîdarên me re were peyda kirin.
4. Demjimêra radestkirina bilez ji bo fermanek baş.
5. Di karsaziyê de bi şîrketên mezin ên navnîşkirî re xwedî ezmûn e.
6. Nimûneyên Belaş dikarin werin peyda kirin.
7. 100% Baweriya Bazirganiyê ya dravdan û kalîteyê.
Kalîteya we çawa ye?
Hemû berhemên ku em peyda dikin, berî şandinê ji aliyê beşa QC-ya me an jî standarda teftîşa partiya sêyemîn an jî çêtir ve bi hişkî têne ceribandin. Piraniya kelûpelan wekî kabloyên jumper ên koaksiyal, cîhazên pasîf û hwd. %100 têne ceribandin.
Ma hûn dikarin nimûneyan pêşkêş bikin da ku berî ku fermana fermî bidin ceribandinê?
Bê guman, nimûneyên belaş dikarin werin peyda kirin. Her wiha em kêfxweş in ku piştgiriyê bidin xerîdarên xwe da ku bi hev re hilberên nû pêşve bibin da ku alîkariya wan bikin ku bazara herêmî pêşve bibin.
Ma hûn xwerûkirinê qebûl dikin?
Belê, em hilberan li gorî hewcedariyên xerîdar çêdikin.
Dema radestkirinê çiqas dirêj e?
Bi gelemperî em stokan digirin, ji ber vê yekê radestkirin zû ye. Ji bo fermanên girseyî, ew ê li gorî daxwazê be.
Metodên şandinê çi ne?
Rêbazên barkirina nerm li gorî lezgîniya xerîdar, wek DHL, UPS, Fedex, TNT, bi hewayî, bi deryayê hemî qebûlkirî ne.
Ma logo an navê pargîdaniya me dikare li ser hilber an pakêtan were çap kirin?
Erê, karûbarê OEM heye.
Ma MOQ sabît e?
MOQ maqûl e û em fermanên piçûk wekî fermana ceribandinê an ceribandina nimûneyê qebûl dikin.

Cins:TEL-4310F.DINM-AT
Terîf
Adaptora Jinê ya 4.3-10 bo Din Nêr
| Materyal û Plating | |
| Têkilîya navendê | Pêçana Tûnc / Zîv |
| Îzolator | PTFE |
| Laş û Rêbera Derve | Birinc / alloy bi sê-alloy hatiye pêçandin |
| Gasket | Lastîka Sîlîkonê |
| Taybetmendiyên Elektrîkî | |
| Taybetmendî Berxwedan | 50 Ohm |
| Rêzeya Frekansê | DC~3 GHz |
| Berxwedana Îzolasyonê | ≥5000MΩ |
| Hêza Dîelektrîkî | ≥1500 V rms |
| Berxwedana têkiliya navendî | ≤3.0 mΩ |
| Berxwedana têkiliya derve | ≤2.0 mΩ |
| Windakirina Têketinê | ≤0.3dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.15@-3.0GHz |
| Rêzeya germahiyê | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Avnegir | IP67 |
Talîmatên Sazkirinê yên kabloya super nerm a N an 7/16 an 4310 1/2″
Pêkhateya girêdanê: (Wêne1)
A. gwîza pêşiyê
B. gwîza piştê
C. gasket

Pîvanên rakirinê wekî ku di nexşeyê de (Wêne 2) hatine nîşandan in, dema rakirinê divê baldar bin:
1. Divê rûyê dawiya rêbera hundirîn were çemberkirin.
2. Paqijiyên wekî kevirê sifir û xirbeyên li ser rûyê dawiya kabloyê derxînin.

Montkirina beşa mohrkirinê: Beşa mohrkirinê li ser rêbera derveyî ya kabloyê wekî ku di nexşeyê de (Wêne 3) hatiye nîşandan, bipêçin.

Montkirina gwîza paşîn (Wêne 3).

Gwîza pêş û paş bi pêçandinê wekî ku di nexşeyê de tê nîşandan (Wêne (5)) bi hev re bikin yek.
1. Berî pêçandinê, qatek rûnê rûnkirinê li ser halqeya o-yê bidin.
٢. Gwîza paşîn û kabloyê bêliv bihêlin, Laşê qalikê sereke li ser laşê qalikê paşîn bipêçin. Laşê qalikê sereke yê laşê qalikê paşîn bi mifteya meymûnî bipêçin. Montaj qediya.
