Anten/ Îstasyona bingehîn / Wesayîta berfireh / Komkirina kabloyê / Mobîl / Parçe / Amûr / Radyoya Mîkropêlê / Mil-Aero
PCS/Radar /Radyo/Satcom /Parastina ji zêdebûna voltaja WLAN
1. Em her wiha berhemên taybet li gorî hewcedariyên xerîdarên xwe çêdikin. Tenê nexşe, nimûne an hûrguliyên xwe yên destnîşankirî nîşanî me bidin, em ê wê hilberînin an jî ji kerema xwe parametreyên endezyariyê yên taybetî yên wekî IMD, VSWR, plating hwd ji me re bişînin.
2. Nimûne baş e ku peyda bike.
3. Em ê di nav 24 demjimêran de ji bo lêpirsîna we bersiva we bidin.

Cins:TEL-NMA.12S-RFC
Terîf
Girêdana goşeyî ya N a mêr ji bo kabloya 1/2″ Superflexible
| Materyal û Plating | |
| Têkilîya navendê | Pêçana Tûnc / Zîv |
| Îzolator | PTFE |
| Laş û Rêbera Derve | Birinc / alloy bi sê-alloy hatiye pêçandin |
| Gasket | Lastîka Sîlîkonê |
| Taybetmendiyên Elektrîkî | |
| Taybetmendî Berxwedan | 50 Ohm |
| Rêzeya Frekansê | DC~3 GHz |
| Berxwedana Îzolasyonê | ≥5000MΩ |
| Hêza Dîelektrîkî | ≥2500 V rms |
| Berxwedana têkiliya navendî | ≤1.0 mΩ |
| Berxwedana têkiliya derve | ≤0.2 mΩ |
| Windakirina Têketinê | ≤0.12dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Rêzeya germahiyê | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 dBc(2×20W) |
| Avnegir | IP67 |
Talîmatên Sazkirinê yên kabloya super nerm a N an 7/16 an 4310 1/2″
Pêkhateya girêdanê: (Wêne1)
A. gwîza pêşiyê
B. gwîza piştê
C. gasket

Pîvanên rakirinê wekî ku di nexşeyê de (Wêne 2) hatine nîşandan in, dema rakirinê divê baldar bin:
1. Divê rûyê dawiya rêbera hundirîn were çemberkirin.
2. Paqijiyên wekî kevirê sifir û xirbeyên li ser rûyê dawiya kabloyê derxînin.

Montkirina beşa mohrkirinê: Beşa mohrkirinê li ser rêbera derveyî ya kabloyê wekî ku di nexşeyê de (Wêne 3) hatiye nîşandan, bipêçin.

Montkirina gwîza paşîn (Wêne 3).

Gwîza pêş û paş bi pêçandinê wekî ku di nexşeyê de tê nîşandan (Wêne (5)) bi hev re bikin yek.
1. Berî pêçandinê, qatek rûnê rûnkirinê li ser halqeya o-yê bidin.
٢. Gwîza paşîn û kabloyê bêliv bihêlin, Laşê qalikê sereke li ser laşê qalikê paşîn bipêçin. Laşê qalikê sereke yê laşê qalikê paşîn bi mifteya meymûnî bipêçin. Montaj qediya.
